سبد خرید

0 محصول : ﷼ 0
سبد شما خالی میباشد!

آموزش خصوصی

                                                                                    

در حال حاضر استفاده از کامپیوتر، نرم افزارهای مختلف، اینترنت و … از حالت انتخاب خارج شده است و به یک الزام تبدیل شده است. اگر بخواهید درخواستی را بنویسید و یا با شخصی در هر جای ایران و جهان در ارتباط باشید، اگر بخواهید سریعتر، در زمان کمتر و با کیفیت بالاتر کارهای دانشگاهی خودتان را انجام دهید، چنانچه قصد داشته باشید برای استخدامی در یک اداره یا شرکت تقاضا بنویسید و یا هر کار دیگری داشته باشید، امروزه استفاده از رایانه و اینترنت به یک امر اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. برای آموزش کامپیوتر بصورت پیشرفته، راهکارهای زیادی وجود دارد. می توانید از کتاب های خودآموز استفاده کنید و یا از دوست و همکار خودتان کمک بگیرید. اما سریعترین روشی که وجود دارد این است که به صورت آنلاین یا حضوری در کنار خودتان یک معلم خصوصی خوب و با تجربه را داشته باشید.

تدریس خصوصی کامپیوتر و یادگیری دروس کامپیوتر امری است که تنها مورد نیاز دانش آموزان و دانشجویان نیست و امروزه افراد زیادی با این وسیله کاربردی به جهت رفع نیازهای کاری خود در ارتباط هستند. برای آموزش و یادگیری درس کامپیوتر نیازی به این نیست که حتماً دانشگاه رفته و تحصیلات دانشگاهی کسب کنید شما می توانید به صورت غیر حضوری و با تدریس  کامپیوتر صفر تا صد نیازهای خود را پاسخگو باشید.

تدریس خصوصی کامپیوتر به شما این امکان را می دهد که با کسب مهارت های جدید وارد بازار کار شوید. همه شما به خوبی می دانید که یادگیری کامپیوتر در کلاس های درس تنها به شرط قبولی در دانشگاه است که دنبال می شود. از همین رو برای از بین بردن نقایصی که در جهت کارایی رشته تحصیلی شما برای بازار کار نیاز است باید از اساتید با تجربه به جهت آموزش فوت و فن های لازم آن حرفه یاری گرفته شود. اگر می خواهید کامپیوتر را به صورت اصولی و درست بیاموزید و تنها به عنوان یک زیر شاخه دانشگاهی پس از اخذ مدرک به آن نگاه نکنید به شما توصیه می کنیم به صورت حرفه ای مهارت های خود را در این راستا افزایش دهید.

 

دورهای تدریس خصوصی کامپیوتر چیست؟

تدریس خصوصی کامپیوتر به شما این امکان را می دهد که از تدریس خصوصی سخت افزار های کامپیوتری، و تدریس خصوصی شبکه بسته به علاقه و توانمندی خود بهره بگیرید. علوم کامپیوتری سرفصل های بی شماری دارد و عناوین عنوان شده تنها گوشه ای از این دنیای مدرن فناوری به شمار می آید. شما با یاری گرفتن از معلم خصوصی کامپیوتر می توانید از مزیت های بی شماری بهره بگیرید.

 • افزایش در یادگیری و از بین بردن حاشیه ها
 • آموزش های جدید و مدرن بر اساس آخرین علوم روز
 • رفع مشکلات درسی بدون استرس و نگرانی
 • از بین رفتن استرس های ناشی از عدم اعتماد به نفس
 • ارائه درست ترین راهکار اصولی

 

آموزش ها توسط مهندس سعید عظیمی صورت میگیرد و مباحت متوسط ، پیشرفته و تکمیلی را شامل میشود. ایشان با بیش از 14 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و همچنین تعمیرات تخصصی لپ تاپ و بردهای الکترونیکی و سابقه تدریس خصوصی و عمومی ( در دانشگاه پیام نور) و میتواند کمک و راهنمایی باشد تا افرادی که در پی کسب مهارت و تخصص لازم برای شغل و درآمد زایی هستند، بدون اتلاف وقت و یادگیری مباحث غیر کاربردی ، صرفا بر روی نیازهای مورد نظر خود متمرکز شوند و مسیری که ممکن است بصورت انفرادی سالها به طول انجامد را بسیار کوتاه تر کنند.

تدریس به صورت خصوصی و نیمه خصوصی ( حداکثر سه نفر همزمان) به صورت حضوری ( در دفتر کار اگیبیت) در محیط آماده برای مباحث تخصصی و فنی  صورت می پذیرد و برای مباحث تئوری و نرم افزاری به صورت غیر حضوری آنلاین نیز امکان پذیر است.

 • مدت زمان جلسات 90 دقیقه خواهد بود که جلسه آغازین یک ساعته و رایگان خواهد بود تا متقاضیان بتوانند با مدرس و فضای آموزش و نحوه کار آشنا گردند و برای ادامه کار ، به درستی تصمیم بگیرند.
 • مواد و محتوای آموزشی به طور کلی در ادامه همین مطلب آمده است که البته میتواند با توجه به نیاز و سطح دانش متقاضیان تغییر کند تا به بهترین شکل مطالب مورد نیاز دانشجویان را پوشش دهد.
 • آموزش به گونه ای خواهد بود که افرادی که متقاضی کسب مهارت خاصی صرفا برای دستیابی به شغل مورد نظر خود در نهادهای دولتی یا خصوصی هستند بتوانند به این هدف برسند . به طور مثال برای تبدیل شدن به یک تکنسین کامپیوتر (Help Desk) و یا کسب تخصص کافی برای تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر ، هرگز هیچ دوره مشخص و سرفصل آماده ای در سیستم آموزشی و فنی و حرفه ای کشور وجود ندارد و این گونه مهارت ها تنها بصورت شخصی سازی شده قابل دستیابی هستند.
 • درصورت درخواست دانشجو برای حضور در محل مورد نظر متقاضیان، اگر شرایط و امکانات محل ، برای آموزش مهیا باشد برای آموزش در محل متقاضی صورت میگیرد.

 

محتوای آموزش خصوصی

 • آموزش و مباحث پیشرفته ویندوز و رفع مشکلات ویندوز و شبکه های ویندوزی
 • آموزش مباحث پایه شبکه های کامپیوتری طبق سرفصل آزمون بین المللی Network +
 • آموزش تخصصی سخت افزار طبق سرفصل آزمون بین المللی A+
 • آموزش مفاهیم اصلی و پیشرفته ارز دیجیتال و ترید ارزهای دیجیتال

برای آگاهی از جزئیات و انجام هماهنگی های بیشتر میتوانید با ما از ساعت 10 صبح تا 8 شب از طریق تماس تلفنی و یا واتس اپ در تماس باشید.

 

  

 


چاپ  
جهت اطلاع از جشنواره ها و مناسبت های فروشگاه ایمیل خود را ثبت نمایید.

نماد اعتماد الکترونیکی